Marki

Harney & Sons

Herbaty Harney & Sons

Historia firmy Harney & Sons rozpoczyna się w 1983 roku, kiedy to 53 letni John Harney rejestruje firmę Harney oraz synowie (czyli Harney & Sons). Firma miała być początkowo rodzinnym biznesem, a ponieważ John przez całe życie pracował w różnych herbaciarniach, w pewnym momencie swojego życia chciał przekazać zdobytą wiedzę i doświadczenie swoim synom dla których herbata zaczynała być pasją i prawdziwą miłością.

Harney & Sons w swojej ofercie posiadają wiele najlepszych gatunkowo herbat: herbaty zielone, herbaty białe, herbaty oolong, herbaty czerwone, ziołowe czy owocowe.

Herbaty Harney & Sons to wyśmienite herbaty idealne do domu, dla biura czy restauracji, a także jako doskonały pomysł na prezent: tutaj polecamy Harney & Sons Limitowana edycja na prezent.  W swojej ofercie posiadamy również wyjątkową mieszankę dla zakochanych, specjalnie na Walentynki – Harney & Sons Valentines Day. Harney & Sons to najwyższa jakość herbaty, piękne dekoracyjne, metalowe puszki.

Historia herbat Harney & Sons

To było 25 lat temu, kiedy John Harney podjął decyzję, aby stworzyć Harney & Sons. Pracował dla innych całe życie i czuł (w wieku 53 lat), że nadszedł czas, aby uruchomić swój własny biznes. Ponieważ pracował z Stanleyem Masonem w Sarum Tea 13 lat, zrozumiał podstawy herbaty.

Jednak „herbata” w tamtych czasach to była zupełnie inna historia. Chiny otworzyły się dopiero niedawno i było tylko kilka herbat pochodzących z tamtego rejonu. Tajwan był źródłem podstawowych „chińczyków”. Indyjskie herbaty wciąż były pod silnym wpływem brytyjskich, Darjeelings i Assams były ciemne i monotonne, w sam raz dla mleka i cukru. Indie dopiero zaczynały eksperymentować zmieniając styl herbat szukając bardziej sezonowych i bardziej aromatycznych krzewów. Japonia prowadziła Senchas dla siebie. Więc z powrotem w 1983 roku, świat herbaty nie oferował zbyt wiele wspaniałych mieszanek. I to był dobry czas, bo mało, kto pił herbatę.

Wysokiej jakości herbaty

John Harney zobowiązał się do oferowania najlepszych herbat Świata. Jego miłość do herbaty rozprzestrzeniła się w jego rodzinie i klientów na całym świecie. Harney & Sons serwuje dziś herbatę w wielu najlepszych na świecie Hotelach i Restauracjach. W listopadzie 2010 Harney & Sons otworzyła bardzo modny sklep firmowy w Soho, NYC. To niesamowite miejsce od podłogi do sufitu prezentuje się ponad 250 odmian herbat sypanych, dając szczęście odwiedzającym świat herbaty na wyciągnięcie ręki.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!