Marki

Holika Holika

Holika Holika – koreańska pielęgnacja

Holika Holika to koreańska marka, która produkuje kosmetyki do pielęgnacji ciała i twarzy z wysoką zawartością aloesu, pochodzącego z czystej wyspy Jeju w Korei Południowej.

Naszym najbardziej popularnym produktem tej marki jest Wielofunkcyjny Żel Aloesowy Holika Holika Aloe 99% Soothing Gel – który zawiera aż 99% ekstraktu z czystego aloesu. Żel ten może być stosowany do każdego rodzaju skóry oraz twarzy i ciała. Żel przynosi efekt nawilżenia, chłodzenia oraz odświeżenia skóry, dzięki wysokiej zawartości soku z Aloesu.

Co oznacza Holika Holika?

Słowo Holika Holika jest kombinacją dwóch słów: angielskiego “holic” oraz koreańskiego “holida” co oznacza “pokusa”.  Marka sugeruje tym więc nowe trendy kosmetyczne oraz nowy styl piękna. Dzięki temu kobiety mogą zrealizować swoje marzenia w dążeniu do bycia piękną.

Logo Holika to połączenie magii czarów i tajemnego, ezoterycznego piękna. Kobieta w Holice to właśnie magiczne i tajemnicze piękno, które każdego dnia jest innym czarem…

Idea i powstanie marki Holika Holika

Magia tkwi wewnątrz

Holika wierzy, ze każdy człowiek ma swój własny, unikalny i wewnętrzny urok. To od nas zależy czy będziemy chcieli pokazać nasze wewnętrzne piękno. Kosmetyki te zostały stworzone, aby pomóc wszystkim nam w odkryciu i ukazaniu wewnętrznego piękna. Dzięki nim możemy stawać się atrakcyjni każdego dnia.

Holika wierzy, że prawdziwe piękno jest naturalnie wyrażane przez nasze emocje i zachowanie. Kosmetyki Holika Holika dostarczają niezbędne składniki do utrzymania równowagi, dają podstawy do wyrażania siebie w byciu piękną.

Historia marki Holika Holika

Historia marki rozpoczyna się tak naprawdę w 1994 roku (firma CJ group), gdzie po raz pierwszy wypuszono marki Singmulnara oraz Sting. W 2001 roku powstaje Enprani CO, LTD (tzw. spin off od firmy CJ group).

W 2010 roku powstaje pierwszy i oficjalny sklep w Myong-dong w Korei Południowej. Do dnia dzisiejszego marka sukcesywnie powiększa swoją ofertę kosmetyków, wprowadzając to nowe produkty, takie jak kremy bb, kremy cc, kremy do pielęgnacji twarzy, toniki, tonery, serum do twarzy, produkty do make-up, kremy przeciwzmarszkowe, kremy rewitalizujące i wiele, wiele innych. W Korei Południowej jest ponad 145 sklepów marki. Ekspansja rynku prowadzona jest również w Europie, Ameryce oraz Azji. W Polsce marka zyskuje coraz większą popularność za sprawną swoich żelów wielofunkcyjnychz aloesem oraz kremów BB.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!

Newsletter

Bądź na bieżąco i pierwszy dowiedz się o nowościach i promocjach. Zapisz się!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego imienia i nazwiska oraz adresu e-mail w celach marketingowych firmę MYDETOXTEA.PL Agnieszka Krawczyk, ul. Na Zielonki 7/4, 31-270 Kraków, NIP: 9452109562, w tym na przesyłanie informacji handlowych i marketingowych w postaci newslettera, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach i konkursach drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie i według zasad określonych w Polityce prywatności. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mam prawo do wniesienia sprzeciwu (wycofania zgody) wobec przetwarzania moich danych osobowych w celach marketingowych (marketingu bezpośredniego), o których mowa w zdaniu poprzedzającym.

FreshMail e-mail marketing free online marketing software
 

Newsletter

Bądź na bieżąco i pierwszy dowiedz się o nowościach i promocjach!

Zapisuję się (w każdej chwili będziesz mógł się wypisać).

FreshMail e-mail marketing free online marketing software