Marki

Suplementy Pukka

 • pukka spirulina 150 tabletek mydetoxtea.pl
  79,00 

  Pukka Spirulina Suplement diety 150 kapsułek

  Suplement diety Pukka Spirulina posiada wyjątkowe właściwości odżywcze, które wspomagają, odżywiają i delikatnie wzmacniają organizm.

  Zawiera różnorodne składniki odżywcze w tym: antyoksydanty oraz szeroką gamę łatwo przyswajalnych witamin, minerałów, aminokwasów, białek oraz niezbędnych kwasów tłuszczowych. Bogate źródło witamin z grupy B, zwłaszcza B12. Odpowiednie dla Wegetarian i Wegan.

  Opakowanie zawiera 150 tabletek.

  Produkt dostępny na zamówienie. czas realizacji 3-5 dni roboczych.

 • pukka clean greens suplement diety mydetoxtea
  99,00 

  Pukka Clean Greens naturalna zdolność oczyszczania – 60 kapsułek

  Suplement diety Pukka Clean Greens (60 kapsułek) wspiera naturalną zdolność organizmu do samooczyszczania i radzenia sobie z zanieczyszczonym środowiskiem i dietą. Ta skoncentrowana formuła oczyszcza i wzmacnia organizm. Zawiera mieszankę super-bogatych zielonych składników takich jak: sok z trawy, liście , kiełki nasion, wodorosty, algi i zioła.

  Wszystkie produkty Pukka posiadają certyfikat Europejskiego Rolnictwa Ekologicznego oraz Soil Association

  Czas realizacji zamówienia: 3 dni 

 • pukka chlorella suplement diety mydetoxtea
  89,00 

  Pukka Clean Chlorella – 150 tabletek

  Clean Chlorella Suplement diety

  Czysta ekologiczna chlorella bogata w składniki odżywcze. Używamy procesu w którym twarde ściany komórkowe chlorelli zostają poddane procesowi rozbicia aby uwolnić prawdziwą wartość odżywczą chlorelli.

  Clean chlorella jest uprawiana w sposób ekologiczny i zrównoważony tak aby jak najlepiej wykorzystać jej naturalny potencjał. Pukka tworzy wszystko trochę inaczej – z zachowaniem zasad sprawiedliwego handlu i zrównoważonego rolnictwa ekologicznego. Recepturę każdego produktu Pukka sporządza specjalista ds. ziół Sebastian Pole.

  Produkt dostępny na zamówienie. czas realizacji: 3-5 dni roboczych.

Suplementy Pukka

Suplementy Pukka to doskonałe, najwyższej jakości naturalne i etyczne suplementy diety. Słowa Pukka oznacza też doskonały i odzwierciedla całą filozofię firmy i produktów przez nią tworzonych. Rośliny używane do produkcji suplementów są najwyższej jakości, uprawiane bez użycia pestycydów, natomiast w czasie produkcji nie są dodawane do nich żadne syntetyczne konserwanty.

Marka Pukka używa do produkcji wyłącznie certyfikowanych ekologicznych składników, które są całkowicie wegetariańskie i bezpieczne. Składniki produktów Pukka pochodzą ze zrównoważonych źródeł.

Ekologiczne suplementy diety

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór suplementów diety Pukka. Jeśli szukasz czegoś, co pozwali Ci oczyścić organizm z toksyn, przyśpieszyć przemianę materii – sięgnij po Naturalne Oczyszczenie – Pukka Clean Greens. 

Szukasz chlorelli w czystej postaci, która zawiera mnóstwo witaminy D i B12? Zobacz nasz Suplement diety Pukka Chlorella.

Cenisz wyjątkowe właściwości odżywcze Spiruliny? Sięgnij po Ekologiczną Spirulinę Pukka.

Wszystkie produkty Pukka posiadają ekologiczny certyfikat Soil Association.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!