Marki

Współpraca

Współpraca ze sklepem internetowym MyDetoxTea.pl – Jeśli interesujesz się mediami społecznościowymi, masz aktywny profil na Instagramie, prowadzisz fanpage na Facebooku, prowadzisz bloga lub vloga o tematyce zdrowego odżywiania, fitnessu – napisz do nas!  Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy i reklamy :)

mydetoxtea@mydetoxtea.pl | instagram: @mydetoxtea_pl

Oferta dla sklepów i firm

Specjalnie dla firm i sklepów stworzyliśmy wyjątkową ofertę. Jeśli chcesz, aby Twoja Firma zapadła w pamięć klientom zaskocz ich Koszami Podarunkowymi, które przygotujemy specjalnie dla Was.
Na wyjątkowe okazje, jako prezenty urodzinowe czy świąteczne polecamy Kosze Prezentów, w skład których wchodzą zestawy różnorodnych herbat, owoców czy słodyczy bądź oryginalne koszyki tematyczne zapakowane w unikatowe opakowania.

Wszelkie szczegóły dotyczące współpracy, czy reklamy uzyskają Państwo pod adresem mailowym bądź telefonicznym. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dla każdego z Państwa przygotujemy
indywidualną ofertę, którą dopasujemy do profilu firmy oraz potrzeb klientów.

Współpracujemy z wieloma firmami, instytucjami i organizacjami wspierającymi rozwój rolnictwa ekologicznego i świadomości konsumentów w dziedzinie ekologii.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!

Newsletter

Bądź na bieżąco i pierwszy dowiedz się o nowościach i promocjach. Zapisz się!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego imienia i nazwiska oraz adresu e-mail w celach marketingowych firmę MYDETOXTEA.PL Agnieszka Krawczyk, ul. Na Zielonki 7/4, 31-270 Kraków, NIP: 9452109562, w tym na przesyłanie informacji handlowych i marketingowych w postaci newslettera, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach i konkursach drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie i według zasad określonych w Polityce prywatności. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mam prawo do wniesienia sprzeciwu (wycofania zgody) wobec przetwarzania moich danych osobowych w celach marketingowych (marketingu bezpośredniego), o których mowa w zdaniu poprzedzającym.

FreshMail e-mail marketing free online marketing software
 

Newsletter

Bądź na bieżąco i pierwszy dowiedz się o nowościach i promocjach!

Zapisuję się (w każdej chwili będziesz mógł się wypisać).

FreshMail e-mail marketing free online marketing software